Meble Tapicerowane /Tapicerka Samochodowa

Profesjonalne pranie tapicerki

Wszyscy spędzamy dużo czasu na kanapie. (Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak dużo?) Gdy wchodzi się do domu, to najczęściej pierwsza rzecz, którą się widzi. Używamy jej przy różnych okazjach, gdy zapraszamy znajomych na kawę, gdy jemy przekąskę przed telewizorem, gdy siedzimy otuleni kocem, trzymając gorącą kawę i oglądamy film. Regularnie czyszczona i pielęgnowana kanapa oznacza również porządek i czystość w domu. To samo dotyczy poduszek dekoracyjnych, które nie tylko służą jako ozdoba, ale są często wykorzystywane do spania. Zwłaszcza jeśli masz dzieci, regularne czyszczenie poduszek jest bardzo ważne, by zapobiec alergiom.

Nawet jeśli kupisz sofę odporną na brud, prędzej czy później musi zostać oczyszczona. Niestety mało nowoczesnych sof ma wymienne pokrycie, które można bez problemu wyprać w pralce. Oto niektóre środki czyszczące, które czyszczą pokrycie Twojej kanapy:

Porządne odkurzanie jest bardzo ważne lecz pranie tapicerki za pomocą odkurzacza piorącego w wielu przypadkach pozwala osiągnąć rewelacyjne efekty – czyszczenie wykonane za pomocą profesjonalnego sprzętu i preparatów pozwala usunąć nawet stare i głębokie plamy.

Niezależnie od rodzaju materiału tapicerka szybko się brudzi i zmienia kolor. Nawet jeśli jest regularnie odkurzana, kurz szybko wnika we włókna foteli oraz zanieczyszcza tkaninę. Brud w odsłoniętych miejscach dodatkowo jest utrwalany przez niejednokrotnie lata. Bywa, że nawet szybko wytarte krople wody czy soku zostawiają na materiałach plamy oraz smugi, których nie da się pozbyć wyłącznie przy pomocy odkurzacza.

Proste, szybkie i skuteczne czyszczenie i odświeżanie to nasz cel.